atd.

Aktuální články


Rubriky


Odkazy


Fotoalbum


Archiv


Anketa

Posloucháš dechovku ?
Ano
 
  303/78.9%

Ne
 
  81/21.1%

celkem hlasovalo: 384

HledáníRSS

horoskop na rok 2009


HOROSKOP 2009
- BERAN 21.3.- 20.4.
Obecně
Nepodaří se vám úplně vkročit do nového roku pravou nohou. Přesto vás v první polovině roku bude bezpečně provázet vaše intuice, na kterou se budete moct spolehnout. Začátek května vám přinese do cesty zajímavou změnu. Vaše léto nebude tak žhavé, ale o to víc bude klidnější a pohodové. Začátek podzimu bude ideální ke splnění vašich přání, budete mít na to zvládnout cokoliv. Konec roku přinese lehčí deprese.

Vztahy
Počátek roku bude pro dlouhodobé vztahy velmi příznivý. Budete schopní vycítit, co se ve Vašem partnerovi odehrává. Proto si s ním budete blízko. Vyhněte se tendenci manipulovat s partnerem. Na konci dubna mají nezadaní velkou šanci na seznámení. V létě se vám budou vyhýbat oblíbené vášnivé letní románky. Konec října pro změnu přeje uzavření manželského svazku.

Práce
Zkuste si nejdříve zamést před vlastním prahem a dát si všechny pracovní záležitosti do pořádku. Nad vaším nadřízeným mávněte rukou a nenechte se jím zbytečně rozčilovat. Pomalu se chystejte, neboť v létě se dostanete ke slovu a budete moct ukázat, co ve vás je! Nic se ale nemá přehánět, proto se s blížícím podzimem raději držte zpět.

Zdraví
Nenechte se příliš stresovat, jinak se mohou ozvat slabiny vaší nervové soustavy. V zimě si dávejte pozor na zlomeniny!
HOROSKOP 2008 - BÝK 21.4. – 20.5.
Obecně
Nenechte se zmýlit depresivním pohledem na svět, počátek nového roku totiž pro vás bude plný štěstí! Štěstěna vám bude nakloněna a pokud budete přistupovat k vašim záležitostem seriózně, štěstí bude korunováno úspěchem. Máte šanci ledacos změnit ve vašem životě k lepšímu. Léto už ale může přinést větší dávku problémů. Na konci podzimu budete mít výraznou příležitost prosadit se.

Vztahy
Příjemná atmosféra a fungující vztah vás provedou přes práh nového roku. První polovina roku bude pokračovat v duchu klapajícího vztahu. Budete mít v sobě velké množství sexuální energie. Nezadaní mohou velice snadno zapůsobit na svůj dlouhodobý objekt zájmu. Jinak se snažte na svůj vztah nekoukat růžovými brýlemi a nenechat se unášet mylnými fantaziemi.

Práce
I do práce se vrhnete s novým rokem s vervou a díky tomu hladce dosáhnete svého! Povýšení na sebe nenechá dlouho čekat. Počátek léta spíše varuje před náhlými rozhodnutími, zkuste o všem v klidu zauvažovat. Od konce léta budete moct veškeré plány snadno zrealizovat.

Zdraví
Věnujte pozornost vaší stravě, protože právě žaludek bude letos o něco oslabený.
HOROSKOP 2008 - BLÍŽENCI 21.5. – 21.6.
Obecně
Počátek února vám přinese obrovské množství inspirace a nápadů, které mohou nasměrovat vaše další počínání. Mohou být též zdrojem výrazných životních změn. V létě budete hodně přecitlivělí a budete nepřiměřeně reagovat na podněty. Zpomalte trochu. Srpen přinese alespoň na chvíli vašim dnům klid a soustředěnost. I konec roku bude podpořen konstelacemi, které jsou zdrojem radosti, štěstí a úspěchů.

Vztahy
Vztah bude plný harmonie a porozumění. Alespoň zpočátku roku. Květen varuje před unáhlenými kroky, vyvarujte se též konfliktů s partnerem. Ke konci roku značně poroste váš sexuální náboj, což ocení nejen váš partner, ale i vaše okolí. Okruh obdivovatelů se kolem vás rozšíří, proto budete vystaveni riziku nevěry.

Práce
Pokud plánujete učinit ve vašich pracovních otázkách razantní změny, využijte k tomu konec března. Může dojít k zajímavým a nečekaným posunům. V květnu budete nervózní a díky tomu si snadno zkomplikujete život zbytečnými chybami. Ohledně podzimu musí naopak zaznít varování, abyste se vyhnuli konfliktu s vašimi nadřízenými. Ani lehkomyslný přístup k práci nebude to pravé.

Zdraví
Rok 2008 vás potrápí v oblasti dýchacích cest – pozor na nachlazení, mohla by se trošku protáhnout.
HOROSKOP 2008 - RAK 22.6. – 22.7.
Obecně
Březen roku 2008 pro vás bude přílivem energie, kterou můžete investovat do všech oblastí vašeho života! Léto bude pro změnu vhodné k ujasnění si vašich mezilidských vztahů. Je to ten pravý moment, kdy si můžete s okolím vše vyříkat. Konec léta bude mimořádně příjemným obdobím, kdy si budete užívat života plnými doušky. Díky tomu vstoupíte do závěrečné části roku s úsměvem na tváři.

Vztahy
V dubnu budete oplývat nadšením a energičností, přinesete do vztahu nový impuls. Vašemu vztahu se bude nejvíc dařit v létě. S partnerem budete trávit většinu vašeho času a klapající vztah vás bude příjemně hřát. Tento čas je ideální pro seznamování pro nezadané zrozence.

Práce
V první polovině roku vás jen tak nic nerozhodí, budete se schopní poprat s jakýmikoliv úkoly. V červenci vám bude výjimečně dobře fungovat komunikační úroveň, proto je tento měsíc ideální pro důležité pracovní schůzky.

Zdraví
Mohou vás potkat drobné úrazy. V případě nepozornosti vás může potkat i zlomenina. V letním období se vyhýbejte slunečnímu žáru. Přeci si nechcete potykat se spáleninami!?
HOROSKOP 2008 - LEV 23.7. – 23.8.
Obecně
Do nového roku vstoupíte v očekávání změn. A hvězdy vám tyto změny umožní! V dubnu budete mít velké šance – měli byste snadno dosáhnout všeho, co si umanete. Počátkem léta už se tolik dařit nemusí. Málo co vás bude těšit a proto budete na svoje okolí nepříjemní. Přestože se jedná jenom o přechodné období, které podzim zpříjemní optimistickou náladou a dobitými baterkami, na konci roku se objeví zádrhely.

Vztahy
Vaše vztahy se dostanou ke slovu především v průběhu léta, kdy budete mít neodolatelné charisma. Budete obletovaní, což vašemu egu udělá velkou radost. Pozor si však dejte na to, abyste neodolali případným pokušením. Nevěra by mohla mít ve vašem jinak fungujícím vztahu fatální následky.

Práce
Přelom jara a léta je ideální k tomu, abyste se vrhli do dlouho odkládaných povinností. Ničeho se nebojte, budete natolik silní, že si se vším hravě poradíte! Pamatujte si, že byste to s pracovními povinnostmi neměli přehánět, jinak se mohou projevit zdravotní následky. Začínající podzim vás podpoří. I kdyby se objevily problémy, nebude nic, co by vás mohlo převálcovat.

Zdraví
Zdravotní komplikace se mohou objevit v oblasti močových cest či ledvin.
HOROSKOP 2008 - PANNA 24.8. – 22.9.
Obecně
Pro začátek roku doporučuji něco, co pro vás není úplně přirozené – zkuste méně přemýšlet, ale víc spoléhat na hlas vaší intuice. Snažte se pochopit, co se odehrává uvnitř lidí kolem vás. Budete tak i schopní vycítit případná nebezpečí, která vás mohou v průběhu dalších měsíců potkat. Ke konci léta se nebudete cítit ve své kůži, máloco vám půjde od ruky tak, jak jste zvyklí.

Vztahy
Všeobecně se dá říct, že vás příliš vášní v průběhu celého roku 2008 nepotká. Budete se držet spíš zpátky. Na druhou stranu vás čekají konstelace příznivé pro vztahy dlouhodobého charakteru! Případné zátěžové zkoušky čekají váš vztah v květnu a srpnu.

Práce
Využijte pro vaši kariéru netradiční nápady, kterými budete oplývat v první polovině příštího roku! Nestyďte se předvést, co se ve vás skrývá! Nicméně ta hlavní šance k prosazení se vás čeká až později. Konkrétně kolem srpna budete mít šanci skloubit váš potenciál s houževnatostí v mix zaručující úspěch a pracovní posun.

Zdraví
Nicméně určitě to s tou vaší pověstnou pracovitostí nepřehánějte. Zdraví máte jenom jedno a pokud s ním nebudete zacházet šetrně, oplatí vám to.
HOROSKOP 2008 - VÁHY 23.9. – 23.10.
Obecně
I vy máte to štěstí, že vám hvězdy dodají do nového roku dostatek energie a nadšení, díky čemuž se nenecháte jen tak něčím vystrašit. Navíc vám bude hrát štěstěna do karet. Budete továrnou na dobré nápady a určitě nějaké i zrealizujete. Pozor si dávejte v létě, kdy budete mít tendenci k lehkovážnému jednání. Problémy, které si tím způsobíte, ale poté budete schopní urovnat.

Vztahy
Přinesete do vašeho vztahu oživení, díky čemuž se budete moct rozloučit s případným stereotypem. Vše půjde jako po másle. Pozor si dejte v létě, kdy b

06.01.2009 16:06:00 | Autor: eyron | stálý odkaz

<< úvod
TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se